dodavatelé léčiv

Jako členové sítě APM Autoprofiteam využíváme značkových a kvalitních náhradních dílů různých firem dodávaných společností APM automotive. K nejvíce preferovaným značkám patří např: Výfuky a tažná zařízení Bosal, Motorové a převodové oleje amerického koncernu Valvoline, Tlumiče pérování Kayaba, Sachs, Monroe, nebo elektronické součástky FEBI.

APM automotive APM automotive - Autoprogress – Markmiller APM – Automotive s. r. o. dodává od roku 1994 na český a slovenský trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V sortimentu náhradních dílů jsou zastoupeny výrobky řady významných světových výrobců automobilových dílů a příslušenství. Mezi nejvýznamnější sortimenty patří výrobky značek ATE (ContinetalTeves), GKN, Optimal, ALKO, Febi, Optibelt, Bilstein, Valeo, Behr, AISIN, Bosal, NK, Cifam (Metteli), Breco (Brembo) a mnoho, mnoho dalších.
Bosal Bosal - Firma Bosal je jedním z předních světových výrobců výfukových systémů dodávající výfuky výrobcům automobilů a rovněž i na trh náhradních dílů. Firma Bosal rovněž vyrábí různé typy ocelových trubek, skladových regálových systémů, tažná zařízení a střešní nosiče a patří mezi vedoucí Špičku ve výrobě katalyzátorů. Společnost je registrována v Holandsku, ale centrála firmy sídlí v Belgii, v Lummenu. Firma byla založena v roce 1923 v Alkmaaru v Holandsku a nyní zaměstnává více jak 6250 lidí v 32 výrobních závodech a 27 distribučních centrech, která jsou rozmístěna po celém světě a stále expanduje do dalších míst.
Bosch Bosch - Světový výrobce, jehož výroba je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů určených výrobcům automobilů všech světových značek. V nabídce firmy nalezneme produkty jako brzdové systémy, světelná technika, benzínové vstřikování, filtry (olejové, vzduchové, palivové, vnitřní), stírací technika, vstřikování nafty, řemeny, baterie, startéry a alternátory
BRISK BRISK - Brisk Tábor je tuzemský výrobce zapalovacích a žhavicích svíček. Kromě tradičních výrobků, kterými jsou právě svíčky, dovedou ve vynikající jakosti vyrobit i zapalovací elektrody a ionizační sondy pro plynové spotřebiče, snímače a spínače pro automobilový průmysl, diagnostiku PALTEST pro autoservisy, ale také v divizi technické keramiky výrobky s vyjímečnými vlastnostmi na bázi AL2O3. V nabídce Autokliniky jsou v současné době zapalovací svíčky, které svým sortimentem pokrývají 85% vozového parku. Brisk Tábor dodává do prvovýroby zapalovací svíčky pro koncern Škoda
FEBI FEBI - Německá firma Ferdinand Bilstein jr. má v nabídce velmi rozsáhlý sortiment podvozkových dílů vč. brzdových dílů, silentbloků motorů, převodovek, ramen, řady motorových dílů, jako např. vaček, ventilů, vahadel, olejových i vakuových pump, napínacích kladek a mnoho dalších specialit. Sortiment přehledně uspořádaný na vlastním CD, katalogy podle jednotlivých značek vozidel.
  ATE - světová značka brzdových komponentů pro nejnáročnější zákazníky. Špičková brzdová obložení, první světový výrobce brzdových kotoučů s multifunkční drážkou. Firma ATE - Continental Teves dodává všem evropským automobilkám a zaujímá přední místo ve výrobě a montáži ABS systémů. V současné době se ve spolupráci s APM začíná budovat síť brzdových center ATE.

servisní kniha

Stálým zákazníkům vedeme dokumentaci, do které jsou zaznamenávány veškeré opravy a doporučení ze strany servisu.