preventivní péče - Vedení zdravotní dokumentace

Každému stálému zákazníkovi vedeme k jeho vozu zdravotní dokumentaci, do níž jsou zaznamenávány veškeré opravy a doporučení ze strany servisu. Tato dokumentace je přístupná z našich stránek v sekci servisní kniha. Zákazníkům, kteří si nerozumí s moderními technologiemi poskytujeme i tištěnou verzi. S vaší servisní knihou už nikdy nebudete řešit který olej máte koupit na dolití, případně za jak dlouho máte jít na další výměnu, či do kdy vám platí STK atd.

Co umožňuje naše Servisní kniha?

Každý klient má k dispozici záznamy o všech svých vozech. K dispozici jsou informace o:

  • vašem autě - pokud máte vozů více, pro každý z nich je veden samostatný záznam
  • jednotlivých servisních zásazích - kdy byl proveden, který z našich mechaniků jej provedl, jaká byla závada a co a jak bylo opraveno

K dispozici máte také informaci o dalším doporučeném termínu (preventivní) návštěvy servisu - například doporučený termín výměny oleje, kontrola před další STK atd.

Samozřejmě také máte možnost zapsat do servisní knihy údaje o opravách v jiném servisu (např. jedete-li na dovolenou). Servisní kniha je zejména váš pomocník, můžete v ní mít kompletní záznam o veškerých opravách vašeho vozidla.

Jak na to?

Je to jednoduché. Jste-li naším klientem, kontaktujte nás, bude vám přiděleno přístupové jméno a heslo a pak již stačí otevřít vaši vlastní servisní knihu...

Mohlo by Vás ještě zajímat...

servisní kniha

Stálým zákazníkům vedeme dokumentaci, do které jsou zaznamenávány veškeré opravy a doporučení ze strany servisu.