ordinace

Diagnostika Diagnostika - Na začátku každé úspěšné léčby je správné určení choroby. Ve světě automobilů se tomuto postupu říká diagnostika. Naši doktoři velmi dobře ovládají jak sériovou, tak i paralelní diagnostiku závad. Nevíte li co tato dvě slova znamenají ponořte se do hlubších částí našeho webu, kde je vše srozumitelně vysvětleno.

Elektroterapie - Už dávno je pryč doba kdy se elektrická schémata automobilů vešla jen na jednu stránku A5. Dnešní moderní vozidla jsou doslova protkána elektrickým vedením, senzory, aktivními členy a v neposlední řadě také velkým množstvím řídicích jednotek. V takovémto přeelektronizovaném automobilovém světě se může dobře pohybovat jen člověk, jež dostatečně obeznámen se všemi systémy.

Kontrolní a posudková - Preventivní kontroly, prohlídky na zvedáku, asistence při koupi vozu v bazaru, kontroly technického stavu před prohlídkou na STK a mnoho dalších činností vám poskytuje naše kontrolní a posudková ordinace.

Všeobecná mechanologie Všeobecná mechanologie - Tato ordinace je tou největší a nejdůležitější ze všech ordinací na autoklinice. Mechanické opravy jsou prováděny podle platných servisních postupů vydaných výrobcem vozidla a hlavně tak, aby byly provedené k naprosté spokojenosti našich zákazníků.

servisní kniha

Stálým zákazníkům vedeme dokumentaci, do které jsou zaznamenávány veškeré opravy a doporučení ze strany servisu.